Jesteśmy na Podkarpaciu w Dębicy, Mielcu, Ropczycach, Straszęcinie, Brzostku, Kolbuszowej, Radomyślu, Żyrakowie, Pilźnie, Jodłowej oraz w okolicznych miejscowościach zachodniej części województwa podkarpackiego
Polska Telewizja Regionalna produkuje i emituje programy telewizyjne na terenie Polski Południowo-Wschodniej.

Polska Telewizja Regionalna oddział Podkarpacie produkuje program lokalny na terenie Dębicy, Mielca, Pilzna, Ropczyc, Przecławia, Sędziszowa, Straszęcina, Radomyśla, Żyrakowa, Kolbuszowej oraz całego okolicznego obszaru emitowany w sieci Multimedia Polska S.A:
- na kanale 226 (DTV)
- na kanale 451 (IPTV)
- w sieci analogowej pozostajemy na tym samym kanale jak do tej pory
- oraz w Internecie na www.ptvr.pl


oraz w Internecie na portalu www.ptvr.pl oraz www.polskatelewizjaregionalna.pl

Polska TV Regionalna to informacje, publicystyka, rozrywka i sport.

Audycje produkowane przez nas mają charakter lokalny i widzowie nie zobaczą ich w żadnej innej telewizji w Polsce. Jak pokazują badania zainteresowanie lokalnymi tematami wśród mieszkańców danego regionu jest bardzo duże, porównywalne, a nawet większe, niż informacjami o zasięgu ogólnopolskim.

Reporterzy naszej TV przygotowują serwisy i zajmują się problemami istotnymi dla lokalnej społeczności. Z naszego programu widzowie mogą dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się w ich regionie, mogą też rozliczyć z przedwyborczych obietnic władze miasta i gminy, radnych oraz parlamentarzystów.

Produkujemy programy, spoty, filmy promocyjne i reklamowe emitowane w kilkunastu stacjach telewizyjnych w całej Polsce. Telewizja i Internet to zdecydowanie najczęściej wybierane media w Polsce i na świecie.

Nasz program może być oglądany przez blisko 300 000 widzów w telewizji i Internecie.

Nasza multimedialna platforma www.ptvr.pl jest jednym z najbardziej rozbudowanych portali telewizyjnych w Polsce.


Redakcja PTVR w obiektywie
Wszelkie prawa zastrzeżone